AREM YAZILIMEVİ

Mikro uygulamaları ile uzun zamandır proje geliştiren ve konularında uzman kadromuzla her türlü bilişim ihtiyaçlarınızın çözümünde “İş Ortağınız” olmak için sinerjimizi birleştirmiş bulunmaktayız.

Mikro paket programlarının yanı sıra gereksinim duyabileceğiniz her türlü donanım, özel yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile işletmenize uçtan uca çözüm sunmaktayız.

Yazılım sektöründe kalitesi ve kullanım kolaylığından ödün vermeden ürünler geliştiren Mikro Yazılımevi’ nin Retail (Perakende Uygulamaları) ve ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) Çözüm Ortağı olarak siz değerli müşterilerimize nitelikli hizmet vermek için çalışmaktayız.

Arem Hal Entegrasyon programı, Türkiye genelinde en yaygın olarak kullanılan Mikro perakende ürünlerinden Retail v15.xx ve Ofis v15.xx programları ile tam entegre çalışacak şekilde geliştirilmiştir. Mikro programında kayıtlı olan ürün kartları ve evrakları ile çalışıldığından mükerrer işlem yapmak zorunda kalmazsınız. Dolayısı ile zamandan ve iş gücünden tasarruf etmiş olursunuz. Devamı